Kredi Notu Öğrenme Sorgulama

12 Ay Vadeli Faizsiz İhtiyaç Kredisi

12 aylık vadeli krediler ile birlikte ihtiyaçlarınızı karşılayacak olan krediler çoğu bankada bulunmaktadır. Ancak bu kredilerin arasında en düşük faizlisini bulmak ve ödeme seçenekleri bakımından avantajlı olanlarını bulmak çok önemlidir. 12 ay vade ile verilen ihtiyaç kredilerinin sahibi olabilmek için bankaların sunduğu krediler ile ilgili sıkı bir araştırma yapmak gerekebilir. İşte 12 ay vade ile uygun faizli kredi veren bankalar;

ING Bank 12 Ay Vadeli İhtiyaç Kredisi

ING Bank 12 aylık vadeler ile sadece 1,99’luk faiz oranları ile kredi vermektedir. Üstelik bu kredilerin taksitleri aylık olarak 199 TL’den başlamaktadır. Kredilerinizi almak için ING Bank internet bankacılığını da kullanabilirsiniz.

Denizbank 12 Ay Vadeli İhtiyaç Kredisi

Denizbank tarafından verilen bu kredi, 1,35’lik faiz oranları ile birlikte verilmektedir. Diğer yandan kredi, sadece aylık 180’lik taksitler ile de ödenebilmektedir. Denizbank ihtiyaç kredilerini almak isteyen kişilerin hemen bir Denizbank şubesine gelmesi yeterlidir.

Yapı Kredi  12 Ay Vadeli İhtiyaç Kredisi

Yapı Kredi, 1,36’lık faiz oranları ile birlikte 12 aylık vadelerden başlayan krediler vermektedir. Bunun yanında bu kredinin aylık miktarı sadece 200 TL’dir.

Kategori: Banka Kredileri
Yazar: Tarih: 27 Mayıs 2016 - 7:20:59

Benzer Konular

Yazıya Yapılan Yorumlar

  1. Okan dedi ki:

    40 bin TL acil nakit paraya ihtiyacım var.

Yukarı Çık