Kredi Notu Öğrenme Sorgulama

12 Ay Vadeli Faizsiz 20 Bin TL İhtiyaç Kredisi

Faizsiz sabit olarak kredi alabilmektesiniz. Elbette bunun bir kaç yolu var. Sabit ödemeli ama bir miktar komisyon:) ödeyerek 20.000 TL kredi alarak acil ihtiyaçlarınızı karşılayabilirsiniz. İhtiyaç kredileri, evlilikten eğitime, tatilden her türlü eşya alımına kadar sizlere çok önemli şekilde yardımcı olacaktır. Bankaların çoğu ihtiyaç kredilerinin daha çok satılması için çeşitli kampanyalar düzenlemektedir. Bu kredilerin vade oranları 3 aydan 24 aya kadar çıkabilmektedir.

Faiz oranları da bankaların kampanyalarına göre değişebilmektedir. 12 aylık faizsiz ihtiyaç kredisi veren bankalar arasında ING Bank, İş Bankası ve Denizbank gibi bankalar da yer almaktadır. Bu kredileri almak için bu bankaların internet bankacılığını veya mobil şubelerini kullanabilirsiniz. 12 aylık vadeler ile ister eşit taksitli, isterseniz de artan taksitli kredilerin sahibi olabilirsiniz.

ING Bank, 5 bin TL olarak 12 ay vadeli kredi verebilmektedir. Bununla birlikte İş Bankası da  5 bin TL’lik ihtiyaç kredileri ile sizlerin zor anlarınızda yanınızda olmaktadır.

Denizbank kredisi de çok kolay bir şekilde sahip olabileceğiniz krediler arasında gelmektedir. Bu kredileri alabilmek için kredi notunuzun yeterli seviyelerde olması gerekir. Düşük faizli veya faizsiz krediler sayesinde siz de hemen hızlı bir şekilde acil sorunlarınızı giderebilirsiniz. Bankaların son dönem kampanyalarını takip edebilirsiniz.

Kategori: Genel
Yazar: Tarih: 17 Mayıs 2016 - 8:08:11

Benzer Konular

Yazıya Yapılan Yorumlar

 1. mehmet savran dedi ki:

  Merhabalar ben Eskişehir’deyim acil 10 bin krediye ihtiyacım var

 2. Tamer tuz dedi ki:

  Nasıl kredi başvurusunda bulunabilirim?

 3. Habip gece dedi ki:

  Merhaba bana 20000 bin lazım aylık 2000 bin verebilecek durumdayım yardımcı olursanız sevinirim

 4. mhmmt dedi ki:

  20.000 TL kredi lazım nasıl alabilirim?

 5. Serap evren dedi ki:

  Çok acil senet ile paraya ihtiyacım var yardımcı olursanız çok sevinirim

 6. Ahmet dedi ki:

  12 ay vadeli 20000 tl kredi istiyorum evrak veya ne tür prosedür uygulanacak dönüş yaparsanız sevinirim

 7. yasin dedi ki:

  merhabalar 20.000 Bin TL olarak krediye ihtiyacım var üzerime kayıtlı ev ve araç mevcut

 8. Murat yarım dedi ki:

  Maalesef benim kkb puanım düşük bu nedenle Konya’dan senetle para bulabileceğim birisine ulaşmam gerekiyor bana yardımcı olabilirmisiniz

 9. Dilek dedi ki:

  Acil kredi ihtiyacım var bütün borçlarımı kapatmak istiyorum yardımcı olursanız sevinirim senetle kredi istiyorum. Bankalarda sıkıntı yaşıyorum. 25000 TL ihtiyacım var. Acil dönüş yaparsanız memnun olurum.

 10. İlhan dedi ki:

  Ben kullanmak istiyorum

 11. Kenan dedi ki:

  Yapılandırmada olduğumdan kredi çekemiyom olurmu

 12. Eda dedi ki:

  Lütfen yardımcı olun

Yukarı Çık