Kredi Notu Öğrenme Sorgulama

10.000 TL Kredi Çekmek İstiyorum

Kurumsal veya bireysel olarak yapılan işlemlerde nakit ihtiyacı her zaman olabilir. Öncelikli olarak bankalardan kredi almak nakit sorunlarını karşılayabilmek için bir çözüm olabilir. 10 bin TL veya 20 bin TL gibi nakit gereksinimlerinin karşılanması için bankalar farklı türlerde krediler vermektedir.

Örneğin: İş Bankası  ayda 9 TL gibi uygun taksitler ile verebilmektedir. Taksit miktarları alınan kredi miktarına göre değişebilmektedir. Diğer yandan ING Bank aylık 1,30’luk faiz oranlarıyla 10 bin TL’lik kredileri, artan taksit seçenekleriyle sunmaktadır. Bu sayede kredilerinizi aldıktan sonra nakit ihtiyaçlarınızı karşılayıp durumunuzu düzeltebilir ve bu sayede daha sonra borçlarınızı ödemeye başlarsınız.

Kredi Çekmek İstiyorum

Vakıfbank da 1,29’luk faiz oranlarıyla birlikte üç ay sonra ödemeli veya eşit taksit ödemeli olarak kredi verebilmektedir. Bu kredilerden almak isteyen kişiler, Vakıfbank internet şubesini kullanabilir. Bankalardan kredi alamayan kişiler nakit ihtiyaçlarını senetle veya komisyonla kredi alarak çözebilir. Genelde kredi notu düşük olan kişiler bu yöntemi seçmektedir. Banka tercihi ise sıkı bir araştırma sonucunda verilebilecek bir karar olarak görünmektedir.

Kategori: Kredi Kullanma
Yazar: Tarih: 23 Nisan 2016 - 12:55:42
Etiketler:

Benzer Konular

Yukarı Çık