Kredi Notu Öğrenme Sorgulama

0,90 FAİZLİ KREDİLER

Yıllardır hayatımızda olan bankalara her geçen gün yenileri ekleniyor. Her eklenen banka da doğal olarak rekabeti arttırıyor. Özellikle bireysel, ev, taşıt, ihtiyaç gibi çeşitli özellikli kredi yarışında rekabet iyice kızışmakta.

Kredi faiz oranlarının 1.05 civarında seyrettiği günümüzde artan rekabetin etkisiyle memur, emekli, serbest meslek sahipleri. Kobiler gibi özel gruplara bankalar 0,90 faiz oranıyla kredi kullanma imkanı sunuyor.

Ticari müşteriler ve ya bankada yüklü miktarda hesabı olan müşteriler de özel faiz indirimi uygulanan gruplardan. Özel indirim uygulamasının  yasal olarak herhangi bir sakıncası bulunmamakta.

Sadece özel müşteriler ile alakalı bir durum değil 0,90 oranlı faizli krediler. Yılbaşı, bayram gibi özel kredi paketlerinde de  faiz oranı 0,90 a kadar inebiliyor.

Özellikle yeni yerleşim birimi olarak hızla gelişen şehirlerde doğal olarak artan konut ihtiyacından dolayı konut kredisi kullanan müşteri sayısı artmakta. Bankalar da bu ihtiyaca karşı duyarsız kalmayarak 0,90 gibi uygun faizle ev sahibi olma hayali kuran vatandaşların can simidi oluyor.

Kategori: Banka Kredileri
Yazar: Tarih: 27 Ocak 2016 - 2:08:54

Benzer Konular

Yukarı Çık