Kredi Notu Öğrenme Sorgulama

%0,49 Faiz Oranı İle Mercedes Benz E Serisi

Mercedes kredi faiz oranı: Araç alımlarınız için illa ki bankadan kredi çekmenize gerek yok. Hayalimizdeki aracı almak için banka harici yerlerden de alabilirsiniz. Bankalardaki araç kredi faiz oranları genellikle %1.25 ler de verilmektedir. Bankalardaki araç kredilerine vade farkları da 48 ay verilmektedir. Herkesin almak istediği bir araç modeli vardır. Ama bu gelirimize orantılı bir istediğimizden ama orantısız bir istediğimizdir. Çoğu insan tabi ki hayalindeki arabayı almaya gücü yetmeyebilir, ama daha cazip yerlerden alabiliriz. İster ticari araç alımlarınızda ister kişisel araç alımlarınız için istediğiniz aracın yetkili bayiliğinden kredi başvurusunda bulunabilirsiniz.  Başka yerlerden daha avantajlı kredi seçenekleri ile istediğiniz aracınızı da seçerek alabilirsiniz.

2016 özellikle Mercedes Benz E serilerinden büyük kampanyalar var. %0,49 faiz oranı ile 4 bin 926 TL den başlayan taksitler ile 36 ay vadeler ile satın alabilirsiniz. Mercedes Benz kasko tercih edenler bu kampanyalardan yararlanabiliyor. Mercedes Benz tüm Türkiye bayilerinden Bridgestone, Continental, Goodyear, Hankook, Michelin, Pirelli, Yokohoma gibi tüm modelleri tercih edebilirsiniz. Özellikle Mercedes hayranları için çok büyük avantaj olabilir. Mercedes Benz E serisinden yararlanmak isteyen herkes kendinize en yakın Mercedes bayisine giderek %0.49 faiz oranlarından yararlanabilirsiniz.

Mercedes Benz E

Mercedes Benz E >> Mercedes Kredi Hesaplama

Koç Finans bayisinden de aracınızı seçtikten sonra kredi başvurusunda bulunabilirsiniz. Size en yakın Koç Finans bayisine giderek istediğiniz aracı ister sıfır ister ikinci el seçerek, anında orada kredi başvurusuna  başvurabilirsiniz. Krediniz yarım saat içinde kredi sonucunuz gelip, anında işlemlerinizi yaptırabilirsiniz. Ayrıca Koç Finansta sadece araç kullanımınız için değil, beyaz eşya ve mobilya alımlarınız için bile kredi başvurusunda da bulunabilirsiniz.Diğer araç satışı yapan firmaların araç kredilerinden yararlanabilirsiniz.

Ayrıca bu tür yerlerden araç alımlarınız ilerde yaşayacağınız bir problemde dahi yetkili bayiliğinden faydalanma imkanlarınız da olacaktır. Krediniz bitinceye kadar aracınız kaskolu olacağı için bir takım ayrıntıları da düşünmek gibi bir yükünüz de zaten olmayacak. Ama bankalardan alacağınız kredi araçlarınızda ekstra bir durum olduğunda kendi olanaklarınız ile çözmeye çalışacaksınız. Bu da size ayrıca bir para harcayacağınız anlamına gelmektedir.

 

 

Kategori: Genel
Yazar: Tarih: 3 Mayıs 2016 - 8:50:51

Benzer Konular

Yukarı Çık