Kredi Notu Öğrenme Sorgulama

%0 (Sıfır) Faizli Konut Projeleri

Bu devirde ev almak hiçte kolay değil. Çünkü gelir az ama ev fiyatları çok yüksek. Ev sahibi olabilmek için kenarda bir birikimimizin olması şart. Bankalardan kredi çekmek istesek bile, bankalar alacağımız evin ancak %75 ini karşılamakta. Birde çekeceğimiz kredinin neredeyse yarısı kadar faiz ödüyoruz. Ama yapacak bir şey yok. Ya faiz oranlarını kabul edeceğiz yada ev sahibi olmak hayalimizden vazgeçeceğiz. Ev kredisi için bankalardan para çekmemize gerek yok aslında. Çünkü bir çok Gayrimenkul şirketleri %0 faiz oranları ile konut projeleri var. Yani zaten bankalardan kredi çekebilmemiz için belirli bir miktar birikimimiz olması gerekir. Bu birikimimizi konut projelerinde değerlendirebiliriz.

120 Ay Vadeli Konut Projeleri

konut projeleri

konut projeleri

Yalnız alacağımız eve biraz geç oturma imkanımız olabilir. Çünkü bu projeler daha yapımı tamamlanmadan satışa sunulmaktadır. Nakit para ihtiyaçlarını karşılamak için. Bu yüzden %0 faiz oranları uygulamaktadırlar. Tabi ilk olarak belirledikleri peşinatları vermek zorundayız. Daha sonra konut projeleri tamamlandıktan sonra, 120 ay vade ile konuta oturduktan sonra taksitlerini ödemeye başlayacaksınız. Bu şekilde konut sahibi olmak daha mantıklı. Ayrıca bu projeler çok büyük kapsamlı ve toplu konut projesi olduğu için, içinde okullar, marketler gibi bir çok ihtiyacınız olan kuruluşlar da  proje kapsamında olabilir. Belki konut fiyatları biraz yüksek olabilir. Ama hayalinizdeki konut sahibi olmak isterseniz biraz fedakarlık gerekebilir.

Örneğin,İstanbul bulunan KonutDimes.com projelerinden yararlanabilirsiniz. %0 faiz oranları ile, taksit ödemeleri de inanılmak derece az olan bir gayrimenkul şirketi. WEB sitesinden tüm projelerine takip edebilir, iletişim bilgilerinden merak ettiğiniz tüm soruların cevabını bulabilirsiniz. Bu gibi projeler tabi ki sadece İstanbul da değil. Tüm illerde böyle büyük projeler gerçekleştiren inşaat firmaları var.

İzmir de Folkattime.com, Ankara da Royal Plus Konutları gibi. İkamet ettiğiniz İllerle ilgili internetten bir çok projelerin tüm koşulları hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz. Bütçenize göre ister 120 ay vadeler ile isteri 60 ay vadeler ile konut projelerinden faydalanabilirsiniz.

Kategori: Diğer
Yazar: Tarih: 13 Mayıs 2016 - 8:09:13

Benzer Konular

Yukarı Çık