Kredi Notu Öğrenme Sorgulama

%0 Sıfır Faizle Kredi Veren Otomobil Kampanyaları

Herkes hayalindeki aracı almak sıfır faizle alabilmek ister. Ama bütçemizin gerektirdiğini almak zorundayız. En güzelini almak isteriz  ama hayatımızın şartları maalesef ki bunun engelleyebilir. Sonuçta bizde hayalimizdeki araç olmasa bile buna en yakın olanı seçebiliriz. Bir çok banka araç kredisi vermektedir. Hatta ikinci el araç kredisi daha alabilmekteyiz. Ama bankaların faiz oranları yüksek. Vadeleri bakımından da zaten bir sınırlama mevcut. Yani bankalardan araç kredisi çekersek ancak 48 ay vadeler ile çekebiliyoruz. Peki neden faiz oranları yüksek bir kredi çekelim ki. Bu vadeler ile %0 faiz oranları ile alabileceğimiz ve bu konuda uzman yerler varken. İlla bankalardan kredi çekmemize gerek yok ve ya bankadan bir başka kredimiz var ise, aynı bankadan da veya bir başka bankadan da kredi çekemeyiz. Çünkü krediler konusundaki bir kısıtlama var.

Sıfır Faizli Taşıt Kredisi Kampanyaları

arabasız olmaz tabiki

arabasız olmaz tabiki

Bankalarda çektiğimiz kredi maaşımızın %45 ini kapsıyorsa artık başka bir bankada olsa kredi verilmemektedir. Bunun için bir çok avantajlardan yararlanabiliriz. Örneğin, Renault bayilerinde Clio HB, Clio Sport Tourer, Kadjar ve Captur gibi markalar, 48 ay vadeler ile %0 faiz oranları ile satılmaktadır. Ford bayilerinde ise, ford focus, c-max, kuga, s-max, galaxy gibi modelleri %0 faiz oranları ile 20 ay taksitlerle satılmaktadır.

koç finans kredi hesaplama

koç finans kredi hesaplamaKoç Finans bayilerinden de %0 olmasa da %1 in altında bir çok modellerinde kampanyalar vardır. Sadece binek araç değil, ticari araçlarda da bayiliklerin hizmetleri vardır. Yani almak istediğiniz aracı %0 faiz le almanız mümkün. Hatta bankalardan çekebileceğiniz vadeler den daha bile fazla vadelerle çekebilirsiniz. Tek yapmanız gereken kimliğinizle , size en yakın bayiliklere gidip aracınızı seçmek olacaktır.

 

Hem araç konusunda uzman bir yerden almanız sizin için daha yararlı olacaktır. Yani aracınızla yaşadığınız olumsuzluk karşısında aldığınız bayiliklerden her şekilde yararlanma imkanlarınız da olacaktır. Sadece bayiliklerinden değil, kendi sitelerinden de istediğiniz araç ile ilgili tüm detayları öğrenebilir, hatta seçebilir ve anında kredi başvurusunda bulunabiliriz. En kısa zamanda sizi arayarak yardımcı olacaklardır.  Yalnız bu kampanyalar sadece sıfır araçlar için kullanılmaktadır. Bu tür bayiliklerin ikinci el araç kredileri de vardır ama, belirli  bir faiz oranları ile kredi verilmektedir.

Kategori: Kredi Kullanma
Yazar: Tarih: 24 Nisan 2016 - 9:55:12

Benzer Konular

Yukarı Çık